تقویم اختصاصی - - سالنامه وزیری 96 چرم طلاکوب ، شعر دار

سالنامه وزیری 96 چرم طلاکوب ، شعر دار - تقویم اختصاصی  ،چاپ عمومی تقویم اختصاصی  ، تقویم اختصاصی  آماده ، طراحی تقویم اختصاصی  ، چاپ تقویم اختصاصی  اختصاصی ، تقویم اختصاصی  وزیری ، طراحی و چاپ تقویم اختصاصی  ، سر رسید قطع رقعی ، تقویم اختصاصی  قطع پالتویی ، تقویم اختصاصی  قطع رحلی ، چاپ تقویم اختصاصی  آماده ، انواع جلد تقویم اختصاصی  ، انواع کاغذ تقویم اختصاصی  ، انواع گرم کاغذ تقویم اختصاصی  ، قیمت تقویم اختصاصی  ، لیست قیمت تقویم اختصاصی  ، تقویم اختصاصی  چرمی ، تقویم اختصاصی  گالینگور ،جلد تقویم اخ

تقویم اختصاصی - - سالنامه وزیری 96 چرم طلاکوب ، شعر دار : سالنامه وزیری چرم مگنتی لبه دار
سررسید یا سالنامه به دفترچه یادداشتی گفته می‌شود که طول عمر آن 1 سال است و هر صفحه از آن تاریخ دارد. پس می‌توان از آن به عنوان یک محصول تبلیغاتی بالقوه سود برد.
برای طراحی سررسید به طور کلی از لحاظ محتوایی سه بخش مقدمه، صفحات داخلی و بخش پایانی درنظر گرفته می‌شود. در بخش مقدمه صفحه‌ای با نام خداوند، صفحه‌ای با تصاویر نوروزی یا تصاویری مربوط به فعالیت سفارش‌دهنده و صفحه‌ای با نام دارنده سالنامه می‌آید. بخش صفحات داخلی سررسید همان صفحات یادداشت با تاریخ‌های روزانه هر ماه است. بخش پایانی سررسید قسمتی است که در آن بخشی برای یادداشت تلفن، بخشی برای تلفن‌های ضروری مانند آتش نشانی و اورژانس و بخشی نیز برای اطلاعات مهندسی یا نقشه قرار داده می‌شود. البته این بخش‌ها می‌توانند بر اساس زمینه فعالیت سفارش‌دهنده کمتر یا بیشتر باشد.
در طراحی سررسید و طراحی سالنامه، صفحات داخلی را براساس ثبت تاریخ‌ها چهار نوع درنظر می‌گیرند، که شامل روزانه، روزشمار، دو روز شمار و هفتگی می‌باشد:
• در سررسید روزانه در هر صفحه تاریخ 1 روز از سال ثبت می‌شود.
• در سررسید روز شمار تمام روزها در صفحات جداگانه چاپ می‌شود، به جز پنج شنبه و جمعه که با هم در یک صفحه‌اند. این نوع طراحی سررسید برای اکثر مشاغل مناسب است، زیرا بیشتر افراد در روز جمعه تعطیل هستند و در این روز یادداشت‌برداری نمی‌کنند.
• در طراحی سررسید دو روز شمار هر صفحه از تقویم اختصاص به دو روز در هفته دارد و برای مشاغلی مناسب است که یادداشت‌برداری کمی در طول روز دارند.
• در سررسید هفتگی تمام روزهای یک هفته در دو صفحه روبروی هم قرار می‌گیرد.
(تقویم - سررسید - سر رسید - سالنامه )


تعدادی از مشتریان

 • Icon 05
 • Icon 06
 • Icon 07
 • Icon 08

ارتباط با ما

آدرس ایمیل :
nextgroup.info@gmail.com
تلفن :
021-26108448
فکس :
021-26151820
ارتباط از طریق پیام کوتاه
10001300000013


Welcome To My Homepage

I Am Now A Mobile Developer!!

Footer Text