چاپ تقویم و سالنامه - تقویم 96 - تقویم رومیزی 96 منشی دار

تقویم رومیزی 96 منشی دار - چاپ تقویم و سالنامه ،چاپ عمومی چاپ تقویم و سالنامه ، چاپ تقویم و سالنامه آماده ، طراحی چاپ تقویم و سالنامه ، چاپ چاپ تقویم و سالنامه اختصاصی ، چاپ تقویم و سالنامه وزیری ، طراحی و چاپ چاپ تقویم و سالنامه ، سر رسید قطع رقعی ، چاپ تقویم و سالنامه قطع پالتویی ، چاپ تقویم و سالنامه قطع رحلی ، چاپ چاپ تقویم و سالنامه آماده ، انواع جلد چاپ تقویم و سالنامه ، انواع کاغذ چاپ تقویم و سالنامه ، انواع گرم کاغذ چاپ تقویم و سالنامه ، قیمت چاپ تقویم و سالنامه ، لیست قیمت چاپ تقویم و سالنامه ، چاپ تقویم

چاپ تقویم و سالنامه - تقویم 96 - تقویم رومیزی 96 منشی دار : طراحی تقویم رومیزی به ‌صورت پایه‌دار اجرا می‌شود و روی میز قرار می‌گیرد. پایه تقویم رومیزی یا از جنس برگه‌های تقویم و یا از مقوای ضخیم‌تر درست می‌شود و به شکل منشور روی میز قرار می‌گیرد. این نوع از طراحی تقویم به صورت‌های تک برگ، چهار برگ و دوازده برگ برای هر ماه از سال انجام می‌شود. صحافی و چاپ تقویم‌ رومیزی به شیوه‌های گوناگون صورت می‌گیرد، اما معمولا برای تقویمی که چندین برگ دارد، صحافی فنری از جنس پلاستیک یا فلز انتخاب می‌شود.
تقویم دیواری امکان خوانش از فاصله دورتر را فراهم می‌سازد. بنابراین برای طراحی تقویم دیواری از قطع A4، A3 و بزرگتر از آن تا 7۰ سانتیمتر استفاده می‌شود. این تقویم‌ها را نیز می‌توان به صورت تک برگ، چهار برگ و دوازده برگ برای هر ماه از سال طراحی کرد. برای چاپ تقویم دیواری، پس از چاپ از انواع روکش‌های سلفونی یا یووی استفاده می‌کنند تا جلوه زیباتری داشته باشد و برای صحافی آن از فنر پلاستیکی یا فلزی استفاده می‌شود.
تقویم کتابی به‌ طور معمول به شکل سررسید چاپ می‌شود. برای طراحی تقویم کتابی از قطع‌های متداول شامل قطع پالتویی، رقعی، وزیری و رحلی استفاده می‌شود.
(تقویم - سررسید - سر رسید - سالنامه )


تعدادی از مشتریان

 • Icon 05
 • Icon 06
 • Icon 07
 • Icon 08

ارتباط با ما

آدرس ایمیل :
nextgroup.info@gmail.com
تلفن :
021-26108448
فکس :
021-26151820
ارتباط از طریق پیام کوتاه
10001300000013


Welcome To My Homepage

I Am Now A Mobile Developer!!

Footer Text