خدمات پشتیبانی صفحات اجتماعی - طراحی گرافیک - لوگو

لوگو - خدمات پشتیبانی صفحات اجتماعی-خدمات پشتیبانی صفحات اجتماعی ویژه و کار آمد ، خدمات پشتیبانی از صفحات اجتماعی مطمئن را از ما بخواهید ، خدمات پشتیبانی صفحات اجتماعی تضمینی و غیر قابل بازگشت  ، خدمات پشتیبانی صفحات اجتماعی مختلف و به روز و آپدیت شده

خدمات پشتیبانی صفحات اجتماعی - طراحی گرافیک - لوگو : لوگو یک علامت یا نشان گرافیکی میباشد كه به كمك آن می توان مفهوم كاری و یا برند تجاری یک شرکت را در یك نگاه به بیننده معرفی نمود
و معمولا توسط شرکت های تجاری، سازمان ها و یا حتی افراد حقیقی استفاده می شود و برای کمک به ارتقاء و به رسمیت شناختن فوری عمومی و متمایز کردن شرکت از رقبا می باشد. لوگو ها یا آرم ها ممکن است صرفا گرافیکی (نمادین یا سمبلیک/ آیکونیک) و یا طراحی شده از نام سازمان علامت یا (لوگوتایپ / Logotype) تشکیل شده است.
لوگو یا نشان هویت یك سازمان یا شركت بوده و به كمك آن هم نام شركت و هم حوزه فعالیت آن به نمایش گزارده می شود و طراحی آرم شركت از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد تا آنجا كه یك لوگو با طراحی حرفه ای می تواند در محبوبیت یك برند تاثیر بی شمار داشته باشد.
از ویژگی های یك لوگو سادگی آن می باشد که به دور از پیچیدگی ،می بایست مفهوم خود را به بیننده برساند و به سادگی به ذهن سپرده شود.
رنگ در نظر گرفته شده در شناختن برند مهم است. برخی از رنگ ها با احساسات خاص شکل و ارتباط گرفته است و طراح می خواهد از این طریق آن را انتقال دهد.
تاریخچه لوگو یا نشانه در دنیا به دوران غارنشینی باز میگردد و از آن دوران مردم جهت اطلاع رسانی از اشکال ها و المان ها جهت اطلاع رسانی استفاده می كردند، بنابراین حضور یك لوگو ، ارائه كننده مفهومی بصری برای بیننده است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.


تعدادی از مشتریان

  • Icon 05
  • Icon 06
  • Icon 07
  • Icon 08

ارتباط با ما

آدرس ایمیل :
nextgroup.info@gmail.com
تلفن :
021-26108448
فکس :
021-26151820
ارتباط از طریق پیام کوتاه
10001300000013


Welcome To My Homepage

I Am Now A Mobile Developer!!

Footer Text